איך לנהל עסק נכון על פי פאות רמי

[whatsapp]

הדבר הראשון שכל עסק חייב להבין ולהפנים הוא שהמטרה שלו היא להרוויח כסף. נשמע לכם מוזר? ובכן, רבים מבעלי העסקים מאבדים את תחושת המטרה כבר בימים הראשונים של הפעלת העסק ומשם זה רק הולך ומחמיר. זה קורה בגלל הלחצים שבהם צריך לעמוד העסק, בגלל המחשבות הבלתי פוסקות על איך ניתן להפוך את העסק לאטרקטיבי יותר בעיני הלקוחות ואיך אפשר להתמודד עם אתגרי השיווק הגדולים. פתאום, מציאת הפתרונות לאתגרים הללו הופכת למטרה המרכזית ושוכחים שבסופו של דבר העסק מוציא כסף בכל רגע שהוא פועל ולכן חשוב גם להכניס כסף כדי לכל הפחות לכסות על ההוצאות ואם אפשר אז גם קצת להרוויח.

שוחים בעולמות תוכן שונים ומאבדים את המטרה

כך למשל, בעסקי הפאות אפשר לאבד את הכיוון בקלות רבה מאוד כפי שיכול להעיד על כך הבעלים של פאות רמי. המדובר בתחום שבו יש לקחת בחשבון שורה של שיקולים עסקיים מעולמות תוכן שונים. כך למשל, על בעל העסק לקבל החלטות לגבי סוגי הפאות שהוא מציע, סוגי השיער שהוא מציג בחנות, כמות ודגמי הפאות, האם להציע פאות בהתאמה אישית, האם להקים סלון לעיצוב פאות בעסק וכן הלאה. מן הצד השני, עליו לקחת בחשבון שיקולים אסתטיים, להבין בדיוק מה רוצות הלקוחות ואיך ניתן לייצר יכולות שתאפשרנה להציע ללקוחות מקסימום אסתטיקה לכל אחת ואחת. מחשבות אלה נראות כמו מחשבות סבירות שכל בעל עסק צריך להתמודד איתן, אך כאשר העסק לא מצליח להתרומם, כל החלטה שקיבלנו הופכת להיות החשודה המרכזית וכל המאמץ מתרכז בזיהוי השגיאה שעשינו. עושים ניסיונות לתיקון, מנסים כל מיני שינויים ובינתיים שוכחים שצריך להרוויח גם כסף.

עבדו מסודר ומתוכנן

למעשה, אובדן מטרה היא אחת הסיבות המרכזית שבגללה נסגרים עסקים חדשים שזה עתה קמו. פאות רמי היא דוגמא לעסק מצליח שבעליו הצליחו לעבוד בצורה מסודרת מהיום הראשון, לא מעט בזכות תכנית עסקית שנבנתה ובזכות ייעוץ עסקי שקיבל העסק, אבל רבים מבעלי העסק נכנסים למערבולת של דאגות ולחצים המונעים מהם לחשוב בצורה צלולה.

להמלצתו של בעלי פאות רמי זכרו תמיד שהמטרה שלכם היא להרוויח כסף, חשבו תמיד על הלקוח אבל גם על עצמכם, פעלו בצורה מסודרת ומתוכננת, השקיעו בשיווק וחפשו שיטות שיאפשרו לכם ליצור זרם קבוע של לקוחות. אם אין לכם שמץ של מושג איך לעשות את זה או איך להתחיל לחשוב על זה, כדאי ומומלץ לקבל ייעוץ מקצועי.