איך תעניקו חיים חדשים לרהיטים שלכם?

[whatsapp]

בעידן בו אנחנו יכולים להחליף טלוויזיה, מחשב ומכונית בכל כמה שנים, אפשר גם להבין את הצורך של רבים מאיתנו לשנות מדי פעם את מראה הסלון בבית, את צבעי פינת האוכל או את העיצוב של פינת הישיבה. העניין הוא שאי אפשר בכל שנתיים שלוש לממן החלפה של כל פריטי הריהוט וכפי שתוכלו לגלות, גם לא ממש צריך. אחת הטכניקות שמאפשרות לכם להשיג בדיוק את המטרה הזאת מבלי להחליף את כל פריטי הריהוט היא ריפוד מחדש.

ריפוד מחדש – בכל עיצוב שתבחרו

כפי שתוכלו לגלות באתר  https://www.ripod.co.il/, את הרהיטים שלכם תוכלו לרפד מחדש בכל עיצוב שאתם יכולים לחלום עליו. אם אתם מסוגלים לדמיין את זה, אם אתם מסוגלים להחזיק תמונה של הריפוד שאותו אתם רוצים להעניק לרהיטים שלכם, ישנם גם אנשי המקצוע שידעו להעניק לאותם רהיטים את הריפוד הזה. אבל הדבר הראשון הוא להבין שאכן באמצעות החלפת ריפוד הרהיט, אתם יכולים להעניק לו חיים חדשים לחלוטין.

כאשר אתם קונים פינת אוכל חדשה או סלון חדש, אתם בהגדרה קונים פריט שמיוצר מרכיבים שמיועדים להחזיק מעמד עשרות שנים לצד מרכיבים אחרים שהשחיקה שלהם מתחילה לבוא לידי ביטוי כבר אחרי חודשים. במקום לראות בכך חיסרון, אתם יכולים להפוך את זה להזדמנות אמיתית להחליף את העיצוב בבית אחת לתקופה, לחדש את המראה ולגוון אותו ואם הגעתם למראה האופטימלי שאותו אתם לא רוצים להחליף, תוכלו פשוט להחליף ריפוד לריפוד חדש יותר, באותה דוגמא בדיוק.

ומה מבחינת עלות?

אין שום ספק, שהחלפת ריפוד לכיסאות פינת האוכל תעלה לכם זול הרבה יותר מהחלפת פינת האוכל כולה. גם בהחלפת ריפוד לכל מערכת הסלון שלכם, החלפת ריפוד תעלה לכם זול הרבה יותר מהחלפת הסלון כולו. אם קניתם סלון אפור חד גוני, תוכלו להחליף את הריפוד לריפוד בורדו בתוספת קפיטונז', וכעבור שנתיים להחליף שוב לריפוד כחול עם תפרי עיטור ועיבוי כריות צד. בכל תקופה תוכלו לעשות שינוי בעיצוב הבית שלכם, להחליף ממש את העיצוב כולו, וכל זאת מבלי לקנות אף פריט חדש.

כפי שמפורט באתר  https://www.ripod.co.il/, בהחלפת ריפוד תוכלו להחליט לא רק על הדוגמא והצבע החדשים שתרצו להעניק לרהיטים שלכם, אלא גם על חומר הגלם ממנו יהיה עשוי הריפוד. תוכלו להפוך סלון בד לסלון עור ולהיפך, ותוכלו להפוך כסאות פינת אוכל מבד חיוור וסתמי לכיסאות בעלי ריפוד מבריק וחיוני.