המדריך לשיווק של עסק קטן לניקוי מזרונים

[whatsapp]

הקמתם עסק חדש? בואו לקבל הדרכה!

כאשר חושבים על הקמת עסק קטן וחדש חשוב מאד לקבל הדרכה נכונה. יעוץ נכון בשלבי הקמת העסק יבטיח הצלחה בהמשך ומניעת קריסה בשנה הראשונה. כאן תוכלו לקבל את כל הטיפים והעצות שעומדים לפני מי שפותח עסק, כל מה שקשור אל הצלחה בשיווק, דרכי פרסום ועוד – במאמר שלפניכם.

עסק קטן וחשוב

נניח שהחלטתם לפתוח עסק קטן לניקוי מזרונים, ואתם רוצים לבסס אותו. חשוב לכם לשמור על רמה גבוהה של ניקיון ולהבטיח כי הלקוחות יהיו מרוצים מכם. אתם חייבים להתפרסם ולגלות את עצמכם בפעם הראשונה, השאלה היא רק איך תעשו את זה ולמי פונים בתור התחלה.

אנו מגישים בזאת את המדריך לשיווק של עסק קטן לניקוי מזרונים – לשם הדגמה:

  • כל עבודת השיווק צריכה להעשות בצורה מחושבת, לעולם לא יוצאים במסע פרסום מרשים שירושש לכם את ההכנסות כבר ביום הראשון. שיווק מושכל לא חייב לעלות הון תועפות, אם יודעים לאיזה אפיקים להתוות את החיצים הנכונים.
  • בדקו ראשית כל את קהל היעד שלכם והגדירו אותו. אתם רוצים לנקות מזרונים ללקוחות, מי הם אנשים אלה? מתי צריך לבצע ניקוי מזרונים? מי מחפש אתכם וכיצד? איך ידעו האנשים כי אתם מנקים מזרונים? מה תעשו כדי להוכיח זאת? אחרי שהגדרתם את קהל היעד אתם צריכים להבין איך להגיע אליהם בדרך הכי מהירה ונכונה.
  • אחד הכלים הטובים ביותר הוא כמובן האינטרנט – מקום המפגש של כל הגולשים. תוכלו בקלות להקים לכם אתר מקצועי שיספר בדיוק מה אתם עושים ובאיזה אופן. הקימו פורום יעוץ בנושא של שמירה על איכות שינה למשל, והסבירו לאנשים כי שינה טובה מתחילה עם מזרון נקי ואיכותי במיוחד.
  • וודאי שהאתר שלכם מקודם כל הזמן מבחינת גוגל. ישנם אפשרויות רבות של קידום ממומן וקידום אורגני שיבטיחו כי האתר שלכם יופיע כל הזמן בשורה הראשונה. עשו זאת באמצעות אנשי מקצוע מומחים בכתיבה אינטרנטית שידאגו לכך.
  • ישנם רשתות חברתיות רבות שניתן להכנס בהם בלי שקל אחד. מה דעתכם על פרסום בפייסבוק, על הזמנת חברים להכיר אתכם ועל פינה אישית של יעוץ?
  • אי אפשר בלי פרסום אמיתי של ממש. מלבד הכלי הוירטואלי המצוי בידכם, יש להשתמש אף בפרסום און ליין מעת לעת. פליירים טובים אל קהל היעד הנכון, יעשה גם הוא עבודה טובה בתנאי שתסבירו היטב ומדויק מדוע כדאי לפנות דווקא אליכם עכשיו.
  • מה דעתכם על מבצעים הוגנים? זה טוב מאד בשביל התחלה. מבצע משתלם מושך לקוחות אליו, ומכיר להם את השירות הטוב שאתם מציעים.
  • ואחרון חביב, המגנטים המוכרים כל כך – עדיין לא נס ליחם. הדפיסו מגנטים קטנים וחמודים והפיצו אותם על דלתות של קהל היעד. מגנט לא זורקים כמו דף עיתון, מגנט זה דבר ששווה לשים על המקרר. בפעם הבאה שהלקוח הזה יצטרך לנקות את המזרון, הוא כבר ימצא את הדרך הישרה.