יום כיף לעובדים

[whatsapp]

שביעות רצון העובדים ושמירתם מרוצים הם אבני היסוד להצלחת העסק. אחד הכלים שיש למנהלי עסק לשמר את העובדים מרוצים ולחבר אותם למקום העבודה שלהם הוא באמצעות יום כיף. יום כיף לעובדים הוא הוא יום שבו המנהלים עוצרים משגרת העבודה ובעצם אומרים לעובדים שלהם תודה על השעות הרבות שהם והעבודה הקשה שהם עושים בעבודה. מלבד היותו חוויה מפנקת לעובדים יום הכיף יכול להיות כלי נפלא לשיפור תהליכים ותפקוד לקוי בחברה וכמובן כלי נהדר לגיבוש של כלל העובדים.

בבואכם לקבוע את סוג יום הגיבוש הרצוי – נסו להתאים אותו לארגון שלכם, וחישבו על האנשים בחברה והאם יש ערך מוסף אותו תרצו לקדם. בכדי לעזור לכם במלאכה חשבנו בשבילכם על כמה דוגמאות נחמדות שמהוות מצד אחד כיף טהור ומצד שני נותנות ערך מוסף לאלו שלוקחים בהם חלק.

סדנת צחוק לקבוצות

רעיון לא שיגרתי ומיוחד הוא סדנת צחוק המותאמת לחברה –  הסדנה היא חוויה שתעניק לכם ולחברה/מחלקה שלכם גיבוש חברתי עם המון שמחה וצחוק. באמצעות החברה ייווצרו חברויות, התקשורת בין הגורמים השונים בחברה תשתפר וכתוצאה ישירה מכך גם שיתוף הפעולה. בסדנה תלמדו כיצד לצחוק על כל דבר, גם  שאין סיבה מיוחדת, תלמדו טכניקות שבאמצעותן תוכלו להתנתק מכל המחשבות הטורדניות שמעסיקות אתכם ולקום כל שוקר מחדש רעננים לגמרי.

יום כיף במוזיאון חולון

יום כיף לעובדים במוזיאון חולון כולל מגוון של חוויות המשלבות הנאה עם ערך מוסף. יום הכיף מבוסס על אחת מהתערוכות המיוחדות של המוזיאון: דיאלוג בחשיכה או הזמנה לשקט ואח"כ יש אפשרות לאלו המעוניינים בכך לשכור חדר לטובת מופע סגור לארגון, הקרנת סרט או כל פעילות פנים ארגונית שתרצו.

יום גיבוש אתגרי

רעיון לא פחות מעניין  ובטח לא פחות מהנה הוא יום גיבוש בו הצוותים השונים מתחרים בינם לבין עצמם בשלל של משימות מאתגרות, תחרויות קבוצתיות ואפילו (רחמנא לצילן) קרבות. יום גיבוש אתגרי יכול לתרום לפיתוח הדינאמיקה בצוות ובחברה. בטרם תבחרו באופציה זו וודאו כי היא מותאמת לפרטים השונים בחברה.

סדנת בישול

אם אתם מחפשים מפגש קבוצתי שלא מצריך מאמץ גופני מיוחד (למעט שרירי הלסת) סדנת בישול היא אפשרות מומלצת ליום כיף עבורכם. במהלך סדנת הבישול תחולקו לקבוצות קטנות  ולאחר מכן כל קבוצה תתמודד עם מתכון שקיבלה להכנה. סדנת הבישול מומלצת בכדי לחבר בין האנשים השונים בחברה ומלווה בצחוק. מלבד הבישול עצמו הערב מלווה בשתיית יין ואלכוהול כאשר בסופו  ארוחת מלכים שווה במיוחד שאותה בישלתם במו ידיכם.

יום כיף בהתאמה אישית

ישנם המון חברות בשוק שמתמחות בארגון ימי כיף לארגונים. יום כיף מסוג זה יכול להתחיל בארוחת בוקר במסעדה ולאחריה טיול מרענן באחד משבילי הארץ (למשל בניאס). בהמשך תיהנו מסדנת צחוק שלאחריה משחק כדורעף שלאחריו ארוחת צהריים מפנקת בחיק הטבע.  אחרי ארוחת הצהריים אפשר לארגן טיול טרקטורונים ובסיום קוקטייל שקיעה אל מול אחד מנופיה הקסומים של הארץ שנמשך למסיבת טבע עם ישיבה אלטרנטיבית.

לסיכום

יום כיף וגיבוש לעובדים הוא יום שדרכו אתם אומרים לעובדים שלכם תודה. ארגון והפקת ימי כיף לעובדים כוללים שלושה מרכיבים: יצירתיות, התאמה לאופי המשתתפים והקפדה על כל פרט ועל כל ניואנס על מנת לספק חוויה מלהיבה.  כאשר עובדים מרגישים שהמעסיק משקיע בהם- הם נוטים להשקיע יותר ולתת מעצמם יותר בעבודתם כך שליום כיף מוצלח ומושקע אין מפסידים רק מרוויחים.