כל מה שאתם צריכים לדעת על שלטים לעסקים קטנים

[whatsapp]

מדי שנה קמים המון עסקים קטנים חדשים ולרובם אין מספיק כסף (המיוחד בתחילת דרכם) להוציא על פרסום העסק ועל העיצוב שלו ולעיתים זאת אחת הסיבות לנפילת העסקים האלו. אחד הפתרונות המשתלמים לבעיה הזו היא שלטים לעסקים. בכתבה שלפניכם נסביר איך שלטים לעסקים פותרים את הבעיה שציינו וניתן מספר טיפים ליצירת שלט מנצח לעסק שלכם.

שלטים לעסקים קטנים- פתרון מושלם ומשתלם

לא מעט מבעלי העסקים לא משקיעים בשלטים במחשבה שזה מוצר יקר ולא משתלם, השקעת כסף לשווא. זוהי חשיבה לא נכונה. שלטים לעסקים קטנים הם חשובים ואפילו הכרחיים. למה? מכיוון שלכל שלט יש מטרה משלו אשר משפיעה על העסק:

שילוט פנים- שילוט פנים יכול להיות שלטי הכוונה אשר עוזרים ללקוחות להתמצא בעסק, או שלטים מעוצבים וממותגים שנועדו להרשים את הלקוחות ולגרום להם לזכור את הלוגו שלכם.

שילוט חוץ- תפקידו של שילוט החוץ הוא בעיקר למשוך לקוחות אל תוך העסק אך גם מהווה חלק חשוב במיתוג של העסק.

שילוב של שלטי הפנים והחוץ על כל סוגיהם תורם להבאת לקוחות אל העסק וגם לעיצוב והמיתוג שלו וכך בעצם מחזיר את ההשקעה על השלט ואפילו יותר.

איך תוכלו ליצור שילוט מנצח לעסק שלכם?

לפניכם כמה טיפים פשוטים ליישום, על מנת לייצר שילוט מנצח לעסק- לא משנה אם הוא קטן, בינוני או גדול.

  1. לפני שאתם הולכים ליצור שלט עשו בדיקה: אילו שלטים אתם צריכים לעסק? האם יש שלטים שאתם חייבים? האם העסק שלכם עובד גם בשעות החשיכה? אם לא- האם יש מספיק אנשים שעוברים באזור שכדאי שיראו את השלט גם בלילה?
  2. חשבו מה אתם רוצים שהשלט ישדר? לכל חומר שממנו עשוי שלט יש אופי משלו שמשדר משהו, למשל: שלט זכוכית ישדר יותר יוקרה, שלט מעץ ישדר חמימות וכד'.
  3. חשבו איפה אתם רוצים שהשלט יהיה ממוקם בעסק- גם כדי לדעת את גודל השלט וגם אסטרטגית. מיקום שלט מסוים יכול להיות חשוב. שלטים ממותגים ומעוצבים צריכים להיות גדולים ולהופיע בכניסה למקום כדי להרשים את מי שנכנס.

לגבי העיצוב עצמו יש כמה דברים שחשוב מאוד להסתכל עליהם:

  1. השלט צריך להיות בכתב ברור וקריא.
  2. השלט צריך להיות צבעוני. מומלץ ליצור ניגודיות בין בצבעים על מנת להדגיש את הכתב. צבעי השלט צריכים להתכתב עם צבעי הלוגו של העסק.
  3. 3-      במידה והעסק עובד בלילה או שיש כדאיות שהעסק יבלוט בשעות החשיכה, חובה שהשלט יהיה שלט מואר ובתלת מימד.
  4. השתמשו בחומרים הנכונים אשר מתאימים לעסק שלכם ולמה שאתם רוצים שהוא ישדר.

כיצד תצליחו ליצור את השלט המושלם לעסק שלכם? פנו לאיש מקצוע אמין, מקצועי ובעל וותק שידע בדיוק מה אתם צריכים וודאו שביחד אתם שומרים על הטיפים שניתנו פה.