מעסק קטן להצלחה גדולה

הצעד הראשון בהקמת עסק הוא הצעד הקשה ביותר. גיוס השקעה ראשונית לא תמיד אפשרי ולעיתים תצטרכו לקחת הלוואות מסוכנות ולסכן את ממומכם האישי. במידה העסק שלכם מבוסס על שירות או על מוצר שלא תלוי מקום, תוכלו למנף את הרעיונות שלכם ע"י ארגון כנסי לקוחות וכנסי מתעניינים.
כיום ניתן לארגון כנסים במקום קטנים וללא עלויות גרנדיוזיות. לעיתים אפשר להסתפק באולם קטן במקום מרשים וקבלת פנים צנועה.

כנסי לקוחות – הדרך המהירה להגדלת הכנסות

כנסי לקוחות הם אפיק משמעותי להגעה אל קהל היעד שלכם ולעניין אותו במוצרים או בשירותים שלכם. עלות של כנס כזה היא לא קטנה, אך אם מארגנים אותו נכון ניתן לסיים את הכנס עם אחוזי רווח מרשימים.

דיילי מכירות – חשוב מאוד להצטייד בדיילי מכירות חריפים עם ניסיון רב על מנת לבצע אחוזי המרה רבים ככל האפשר במהלך הכנס.

מרצים מרתקים – הזמינו את המרצים הטובים ביותר בתחום שתוכלו להביא על מנת למשוך קהל לכנס. חשוב שתוודאו שהמרצים שהזמנתם יהיו בצד שלכם ויפרגנו למוצרים שלהם.

הפנינג – במידה והמוצר שלהם מדבר לקהל רחב או למשפחות ולקוחות פרטיים, ארגנו הפגנינג עם דוכנים, אטרקציות בחינם, הופעות וכל מה שיוכל למשוך את קהל היעד שלכם.

מחקר – לפני שתתכננו את הכנס שלכם, חשוב מאוד לעשות מחקר מקיף על קהל היעד. תלמדו על הרגלי הצריכה שלהם, אפיינו סוגים שונים של לקוחות, ערכו סימולציות עם דיילי המכירות שלכם.  

פרסום – על מנת להביא את קהל היעד לכנס, תצטרכו לפרסם ופרסום זה דבר חשוב מאוד. פרסמו בכל מקום שקהל היעד יוכל להיות בו. עיתונים, אינטרנט, גוגל אדוורדס, באתר שלכם, באתרים שמעניינים את קהל היעד ועוד. אל תחסכו בפרסום אך העדיפו תמיד פרסום ממוקד.

איך בוחרים מרכז כנסים?

בחירת מרכז כנסים היא לא משימה פשוטה בכלל. ישנם לא מעט משתנים המשפיעים באופן דרמטי על המחיר. כמו גודל האולם, מספר משתתפים, אירוח, קייטרינג, דוכנים, דיילים, עיצוב האירוע, סאונד ועוד.
חשוב למצוא אולם כנסים שמתמחה בתחום הפקת אירועים עסקיים . עדיף אולם שמכיל גם חברת הפקה שתדאג לתיאום בין הספקים השונים על מנת שהכל יתנהל כשורה. חשוב לקבוע באולם שנמצא בסביבה שנוחה לקהל היעד שלכם ולוודא שדרכי ההגעה שלו נוחים וכמובן גם לדאוג לחניה חופשית. חשוב לשכור חברת עיצוב אירועים שתעצב את האירוע בהתאם למסר שלכם ובהתאם לציפיות של קהל היעד שלכם.

במידה ועשיתם את כל מה שדרוש לבניית כנס מוצלח, זה הזמן לשכנע את המוזמנים שכדי לרכוש את המוצר שלכם או לשכור את השירותים שלהם.

[whatsapp]