עסקים מומלצים

יוסי שדה – קליניקה לטיפוח והעצמה אישית

יוסי שדה פתח את הקליניקה לפיתוח והעצמה אישית כבר בשנת 1999 ומאז ועד היום ללא הרבה פרסום הוא מתחזק עסק משגשג שלקוחותיו מגיעים דרך שיטת השיווק היעילה, הפשטה והטובה ביותר מפה לאוזן. יוסי שדה מטפח את הקשר עם לקוחותיו זה למעלה מ15 שנה, יוסי זמין עבור כל לקוח ולקוח בכל שעה וכל יום, אם אחד מהמטופלים בקליניקה חש נסיגה באמצע הלילה הוא יודע שיוסי עונה באהבה לטלפון ומעניק אוזן קשבת ברגעים קשים ולא פשוטים.

הסוד של יוסי הוא להיות שם עבור הלקוח והוא מאמין שהלקוח יהיה שם עבורו בחזרה ברגע שיצטרך לפרגן ולשתף את המידע על הקליניקה לטיפוח והעצמה אישית של יוסי שדה בפני אנשים אחרים, האמת שזהו לא סוד כזה גדול אלא שיטה עתיקת ימים שתמיד מצליחה, הבעיה היא שלא כל אדם יכול לתת מעצמו כל כך הרבה, זה הרבה תלוי באופי ובגלל זה יוסי נמצא איפה שהוא נמצא היום בלי כל פרסום במדיה אינטרנתית, עיתונים או כל פלטפורמה אחרת.

בחרנו להכניס את הקליניקה של יוסי שדה תחת קטגוריית העסקים המומלצים שלנו מהסיבה הפשוטה, העסק של יוסי משגשג כבר למעלה מ15 שנה, הוא לא עשה זאת בזכות אנשי שיווק מקצועיים, הוא לא עשה זאת בזכות פרסום המונים אלא באמצעות עבודה קשה, המון אהבה ונתינה.

תוכלו למצוא מידע עדכני על הקליניקה של יוסי שדה בבלוג שלו באתר סלונה: http://saloona.co.il/yossi_sade/?tag=%D7%99%D7%95%D7%A1%D7%99-%D7%A9%D7%93%D7%94

את הבלוג יוסי פתח לאחרונה וזאת לאחר לחצים כבדים מצד לקוחותיו כדי שיוכלו להישאר מעודכנים זה עם זאת, בבלוג לא תמצאו כל פרסום לגבי הימצאותה של הקליניקה או פרטי הקשר עם יוסי שדה, את הבאת הלקוחות החדשים הוא עדיין שומר בשיטה הישנה שהצליחה לו עד כה והיא האוזן לפה.