עסקים קטנים באינטרנט

מי שמע עליך, עסק קטן?

אחד הכלים החזקים העומדים לרשות העסק שלך הוא אתר אינטרנטנוכחות באינטרנט. לוחות המודעות שברחוב והעיתונים כבר מזמן חלף עידנם, היום הפרסום מתחיל באינטרנט ונשאר שם. פייסבוק, אתר אינטרנט, תוצאות במנוע החיפוש של גוגל- אלו הכלים של עולם הפרסום הנוכחי.

אם אתה בעל עסק ושואף להגיע ליותר מחמש אנשים שבשכונה שלך אתה חייב להיות נוכח באינטרנט. בעזרת האינטרנט אנשים רבים ולקוחות פוטנציאלים רבים נחשפים לעסק שלך ושומעים עליך. כאשר אדם צריך היום רהיטים או טיפול שיניים דבר הוא הוא פונה לגוגל. גוגל מציג בפניו מספר רב של תוצאות- ואז מתחיל החיפוש אחר בעל המקצוע שיספק את השירות הדרוש לאותו אדם.

יותר פרסום= יותר לקוחות

נוכחות באינטרנט משמעה אתר אינטרנט. עמוד פייסבוק גם הוא כלי טוב מאוד, אבל תמיד מגיע לאחר אתר אינטרנט- משום שעדיין, גוגל עוקפת פייסבוק בהרבה, וגוגל מקדמת אתרים בתוצאות הפרסום שלה ולא עמודי פייסבוק.

אתם כבעלי עסקים מרוויחים מאתר אינטרנט פרסום באופן קבוע. אינכם לצריכים לשלם על השמעות ברדיו, לפלח את האוכלוסייה ולהכין מודעות פרסום בהתאם- כל עוד האתר שלכם קיים, יהיה מישהו שיגיע אליו. פרסום מביא מביא לקוחות, ככל שתגיע ליותר אנשים, יותר אנשים יזכרו אותך ויפנו אליך.

אתר אינטרנט לא חייב לעלות לכם הון תועפות. אין חובה להכניס פלאש ואנימציות באתר (נציין שאלו אתרים כבדים שאינם עולים היטב במערכות הפעלה ישנות ואינם עולים היטב אצל אנשים בעלי אינטרנט איטי). משמע, בעולם האתרים, כמה שיותר פשוט וקל יותר עובד. את התמונות הגדולות בממדים השאירו לגלריה, הלקוחות לא ימתינו זמן רב לטעינת התמונות- הם רוצים את המידע כאן ועכשיו. מערכת ניהול ובניית אתרים פשוטה במיוחד היא הוורדפרס. היא קלה מאוד לשימוש עצמי, וניתן להשתמש בתבניות מוכנות מראש וכל שנותר הוא להכניס מלל ותמונות.

אם אתם טובים במחשבים ויש לכם כמה שעות תוכלו לבנות את אתר האינטרנט שלכם בעצמכם. במידה ואין בידיכם פנאי- בניית אתר על מערכת וורדפרס היא קלה מאוד ואינה יקרה כלל. הוצאת הסכום על האתר אינטרנט תשתלם לכם בעתיד, כאשר לקוחות יתחילו להגיע אליכם מהאתר.

סביר להניח שהעסק שלכם הוא לא קוקה קולה אלא עסק קטן הרבה יותר. אם קוקה קולה -אחד המותגים המוכרים בעולם משקיעים בפרסום קבוע ובאתר, בוודאי שאתם ,בעלי העסקים הקטנים חייבים ליצור באז סביבם ולספר לעולם על קיומכם. הדרך הכי טובה לספר לכולם עליכם היא לבנות אתר אינטרנט.

[whatsapp]