4 מקצועות שמאפשרים לפתוח עסק קטן מהבית

[whatsapp]

לעבודה מהבית יש יתרונות רבים בעיקר לאימהות המחפשות גמישות במטרה שיוכלו לנהל את הבית לצד גידול וחינוך הילדים, אך לא רק. עבודה מהבית לא רק מאפשרת לנו ניהול לוח זמנים גמיש בהתאם לצרכים של הלקוחות שלנו ושלנו, אלא גם מגדילה את רמת הזמינות שלנו, מאפשרת לנו לשמור על אורח חיים מסוים בו אנו דוגלים ולמנף את הקריירה שלנו למגוון של כיוונים עם ההכשרות והקורסים המתאימים. הנה 4 מקצועות שיאפשרו לכם לפתוח עסק מהבית בקלות.

מספרה

מספרה זה עסק קלאסי שאותו אפשר לנהל מהבית. נשים וגברים כאחד מחפשים את מקום חמים, ביתי ואינטימי שיקבל אותם בשעות שהן לאו דווקא שעות העבודה הסטנדרטיות בין אם זה תספורת מהירה לפני יום עבודה עמוס ובין עם צבע ופן אחרי יום עמוס, פן ממש דקה לפני שיוצאים לאירוע או כל דבר אחר. מספרה מהבית מאפשרת לספר או לספרית לנהל לוח זמנים גמיש ולהתאים את עצמו ללקוחות שלו או שלה בקלות ולספק את השירות הטוב ביותר במקצועיות רבה.

בניית ציפורניים, פדיקור ומניקור

נשים וגברים כאחד מעוניינים לשמור על ציפורניים, כפות ידיים ורגליים מטופחות. פתיחת מכון קוסמטי המספק שירותי פדיקור, מניקור ובניית ציפורניים הינה אופציה נפלאה לעבודה מהבית אשר גם כאן מאפשר גמישות רבה. ניתן כמובן בשלב מתקדם גם להיעזר באנשי מקצוע נוספים, תלוי בפעילות של העסק.  ללימודי בניית ציפורנים כנסו לקישור הבא: http://yulliaschool.co.il/course/nail-building

הסרת שיער ועיצוב גבות

הסרת שיער באופן כללי והסרת שיער ממקומות אינטימיים דורשת מקצועיות, דיוק ועבודה נכונה. לאחר מעבר קורס מקצועי בו לומדים על סוגי העור השונים, על צמיחת השיערה ועל התכשירים השונים איתם ניתן לעבוד ניתן לבצע הסרת שיער מאזורים שונים ובכל מיני שיטות בין אם זה באמצעות שעווה, לייזר, אינפרא אדום ועוד. ניתן גם לשלב קורס מקצועי הכולל עיצוב גבות שכן מעצבת גבות חייבת להיות מישהי שמסוגלת להתסכל על פני הלקוח או הלקוחה ולהתאים לו או לה את העיצוב המושלם ולדעת באיזו שיטה לעצב את הגבות בין אם זה פינצטה, חוט, שעווה או שילוב של כמה מהם.

מכון יופי

עוד עסק שמתאים לפתוח מהבית הוא מכון יופי מקצועי. אפשר כמובן להתחיל בקטן וללמוד את מקצועות הבסיס כמו פדיקור ומניקור, להמשיך ללימודי הסרת שיער ובסופו של דבר גם לשלב טיפולים קוסמטיים מסוגים שונים אחרי התמקצעות בתחום כקוסמטיקאית. טיפולי פילינג, טיפול בקמטוטים וקמטים, טיפולי מיצוק, החדרת לחות ועוד.